Kiriş Büyüsü
Kiriş Büyüsü

Kiriş büyüsü, aşk büyüleri arasında yer alan son derece kuvvetli bir büyü çeşididir. Aşk büyüsünün yanında bağlama büyüsü olarak da kullanılmaktadır. Kiriş büyüsü son derece etkili büyüler arasında yer almaktadır. Kiriş ipi büyüsü olarak da adlandırılan kiriş büyüsü, büyüler arasında oldukça fazla popülerdir. Kiriş büyüsü yapımında yay kirişi kullanılmaktadır. Bu nedenle kiriş ipi büyüsü olarak adlandırılmaktadır.

Kiriş Büyüsü Nedir?

Aşk büyüleri arasında yer alan kiriş büyüsü, farklı amaçlar doğrultusunda yapılmaktadır. Bu büyüyü kendi imkanlarımız dahilinde yapmak doğru değildir. Büyü yapmak için ilim ve bilgi gereklidir. Büyüler doğaüstü canlılar aracılığı ile yapılır. Bu nedenle ciddi sorunlara neden olabilir. Kiriş büyüsü yaptırmak için mutlaka uzman bir medyuma gidilmelidir.

Kiriş Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Genel olarak tüm büyülerde hemen hemen aynı belirtiler görülmektedir. Kiriş büyüsü belirtileri ise şunlardır:

  • Uyku halinin yaşanması
  • Yaklaşık 3 gün boyunca uykusuzluk durumu
  • Birden bağlanma durumu

Bu belirtiler tüm büyü çeşitleri için de geçerli olabilecek belirtiler arasında yer alır. Ancak kiriş büyüsü, diğer aşk büyülerine oranla çok daha fazla büyük bir etkiye sahiptir.

Kiriş Büyüsünün Yapılma Sebepleri Nelerdir?

Her büyü belli amaçlar doğrultusunda olur. Bu nedenle amaçlarına göre farklı yöntemler uygulanır. Kiriş büyüsü, genellikle aşk büyüleri içinde yer almaktadır. İnsanların bazen aşk duygusuna ihtiyaçları vardır. Bu nedenle aşk büyüsü yaptırmak isterler. Ancak büyü yaptırmak aşk gibi özel duygunun meydana gelmesi için yanlış bir yöntemdir. Ancak bazı insanlar bu büyünün gücüne ihtiyaç duyarlar. Bu nedenle de kiriş büyüsünü yaptırırlar. Kiriş büyüsünün etkisi diğer aşk büyülerine oranla daha kuvvetlidir.

Kiriş Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kiriş büyüsü oldukça etkili olan bir büyü çeşididir. Bu nedenle fark edilmesi de oldukça dikkat gerektirir. Kiriş büyüsünü fark ettiğiniz zaman kendi yöntemlerinizle çözemezsiniz. Bunun için medyuma gitmeniz gereklidir. Medyum tarafından tarif edilen aşamalar ile büyü bozulma işlemi tamamlanır. Büyüyü kendi yöntemlerinizle çözmeye çalışmak daha fazla olumsuz sonuçlara neden olabilir. Bu yüzden dikkat edilmesi sizin için iyi olacaktır.

 

Oylamak için tıklayın
[Total: 0 Average: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here