Aşk Duası
Aşk Duası

Aşk, hiç şüphesiz dünyanın en naif ve vazgeçilmez duygusu olmaktadır. Aşık olan insanlar, dünyaya daha pozitif bir şekilde bakmaya başlar. Aşk duygusunu tadan herkes anlam veremediği çeşitli duyguları içinde beslemeye başlar.

Aşık olup, karşısındaki kişiden karşılık alamayan insanlar ise son derece huzursuz günler geçirmeye başlar. Karşılıksız aşk olarak isimlendirilen bu durum, birçok kişi tarafından sürekli olarak yaşanmaktadır. Karşıdaki kişiyi kendisine aşık etmek isteyen kişiler için aşk duası ve aşk büyüleri olmaktadır.

Aşk duasını düzenli olarak okuyan ve yerine getirilmesi gereken işlemleri yapan kişiler, en kısa sürede dileklerine kavuşacaklardır. Aşk duası okumak, en kısa zaman zarfı içerisinde sevilen kişiyi kendilerine bağlamayı sağlayacaktır.

Aşk Duası Etkili Midir?

Aşk duası son derece etkili bir dua olmaktadır. İslam dinine göre Müminler, her zaman Allah’a dua etmek zorundadır. Aşk duasında da kişiler, alemlerin Rabbi olan Allah’a yalvarmaktadır. Aşık etme duasına güvenmeyen ve inanmayan kişiler, bu olumsuz düşünceden biran önce kurtulmak zorundadır. Çünkü dua; sadece Allah’a sığınmaktır.

Aşk Duası Yapan Günaha Girer Mi?

İnsanların büyük bir çoğunluğu aşk duası ile ilgili çeşitli araştırmalar yapmaktadır. Aşk duası okuyan kişiler, ‘Günaha girer miyim?’ düşüncesine kapılmaktadır. Aşık duası yapan kişiler, kesinlikle günaha girmezler. Çünkü günahlar, Allah’ın yasaklarını kapsamaktadır. Dua ise Allah’ın insanlardan istediği bir şeydir.

Kimler İçin Bu Dua Yapılmaz?

Aşk duası yapan kişilere belli birkaç şart koşulmuştur. Bazı kişilere yönelik olarak aşk duası yapılmaz.

Aşk duası yapılamayan kişiler şu şekildedir;

  • Evli olan kişiler
  • Nikah düşmeyen yakın akrabalar
  • Dini inancı olmayan kişiler
  • Sütkardeşler

Bu kişilere yönelik olarak aşk duası asla yapılmamaktadır. Aşk duası, bunların dışında kalan kişilere yapılabilmektedir.

Aşk Duası Nasıl Yapılır?

Aşk duası yapacak olan kişilerin ilk önce abdest almaları gerekmektedir. Abdest alındıktan sonra Kuranı Kerim kitabında bulunan Necm suresinin 21 defa peş peşe okunması gerekmektedir. Necm suresini peş peşe okuyup niyet eden kişiler, isteklerine en kısa zamanda kavuşacaktır. Surenin Arapça olarak okunması gerekmektedir. Türkçe okunması önerilmez.

 

 

Oylamak için tıklayın
[Total: 0 Average: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here